42. Mgr. Kateřina Šišková

Kateřina Šišková (Mgr.; 33 let) je v současné době na rodičovské dovolené. Dříve působila jako asistentka poslanců a mediální poradkyně. V letech 2010–2014 byla zastupitelkou města Olomouce a nyní je členkou Komise pro cestovní ruch Rady města Olomouce.

Narodila se v Olomouci, stále zde žije a chce zde vychovávat i své děti, protože je to město, které je jejímu srdci opravdu blízké. Ač strávila kvůli pracovnímu vytížení spoustu času v Praze, nikdy nechtěla žít jinde než v Olomouci. Po maturitě na Obchodní akademii v Olomouci vystudovala obor žurnalistika a mediální studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Novinařině se nikdy aktivně nevěnovala, ale vzhledem k aktuální situaci v médiích ji to vůbec nemrzí.

Nejvíce času nyní věnuje sedmiměsíční dceři Kristýnce. K jejím koníčkům patří cestování, turistika, cyklistika, tenis, divadlo, tanec, zahrádkaření a procházky s kočárkem a pejskem Šeráčkem.

Byla by ráda, kdyby město Olomouc pokračovalo v nastaveném trendu, rozvíjelo se v souladu s jeho historickým významem a lákalo k návštěvě stále více turistů a bylo přívětivé (nejen) k rodinám s malými dětmi.